Pobytové zájezdy

v Jihoafrické republice.

Farma FIJNBOSCH

Exkluzivní pobyt na luxusní farmě uprostřed africké přírody mezi zvířaty

Farma leží 70 km od letiště Port Elizabeth, 7 km od centra městečka Jeffreys Bay, které je jednou z nejlepších surfařských destinací na světě. Modré moře (indický oceán) a nekonečné písčité pláže ocení každý vodomilný nadšenec. Na farmu vás doveze delegát mikrobusem (cca 1 hodina cesty) nebo lze dojet individuálně, kdy z dálnice směrem na Kapské město sjedete na Jeffreys Bay a po 500 metrech odbočíte u cedule FIJNBOSCH. Prašná cesta vás zavede až k bráně tohoto malého ráje. V pohádkové přírodě mezi horami jsou citlivě vklíněny stavby v africkém stylu, kde najdete luxusní stylové ubytování, příjemný bar pro večerní posezení. Farma nabízí možnosti procházek i treků po hornatém terénu, lov afrických okounů ve třech jezerech nebo pozorování žiraf, impal, pakoňů, zeber, pštrosů, bushbucků a plachých antilop kudu. Z farmy se můžete vypravit do rychle se rozšiřujícího sloního parku ADDO national park, který se rozprostírá od pouště Karoo až k pobřeží Indického oceánu. V tomto parku najdete největší koncentraci slonů, ale i ostatní zástupce Velké pětky.
Další možnosti výletů- Park Tsitsikamma s nejhlubším Bungee jumpingovým skokem na světě (218m), deštným pralesem a exotickým ústím řeky Storms river. V rezervaci Sea View si vy i vaše děti můžete pohladit malá lvíčata. Ve spojení blízkosti městečka Jeffreys Bay s jeho malebnými restauracemi, obchodními centry a plážemi je toto místo ideální kombinací pro klidnou dovolenou a výchozí destinací pro výlety za africkou faunou.

Ceník

Pobyt se snídaní
osoba/den
1625,- Kč
65,- EUR​
1000,- ZAR
Pobyt s polopenzí
(bez nápojů) osoba/den
1925,- Kč
77,- EUR
1280,- ZAR
Pobyt s plnou penzí
(bez nápojů) osoba/den
2225,- Kč
89,- EUR
1480,- ZAR

(V ceně je zahrnut jednodenní pobyt se stravou dle kategorie, služby průvodce, safari na farmě. Cena nezahrnuje letenky.)

MARINA SANDS

Ubytování v rekreačních domech v Jeffereys Bay
na břehu Indického oceánu

Rekreační domy 70 km od letiště v Port Elizabeth leží na břehu Indického oceánu městečko Jeffreys Bay. Na kraji městečka Jeffreys Bay pár kroků od pláží Indického oceánu na Vás čekají 4 rekreační domy. Každý dům s výhledem na moře nabízí čtyři dvoulůžkové ložnice, dvě velké koupelny, kuchyň, obývací pokoj a terasu s grilem. Koupat se můžete v moři, v bazénu nebo v kanálech s mořskou vodou, které mají více než 3 km. 100 m od domů jsou dvě restaurace s nabídkou mořských i jiných specialit. Z domů se snadno dostanete do centra Jeffreys Bay. Nabídka možnosti výletů po okolí je shodná s výlety z nedaleké farmy Fijnbosch.

Ceník

 

Celý dům pro 8 lidí

cena pronájmu          4000,- Kč/ za den                                             160,- EUR/per day
                                      2600,- ZAR/per day

(V ceně na Booking je zahrnut pronájem celého domu. Cena nezahrnuje letenky.)

Penzion Kapské město

Ubytování v Bed and Breakfasts penzionu v Kapském městě

Kapské Město (Cape Town) je druhé největší město Jihoafrické republiky. Sídlí tu jihoafrický parlament a další vládní instituce. Díky svým přírodním scenériím je označováno jako jedno z nejkrásnějších měst světa a stalo se oblíbeným turistickým cílem. V Kapském městě je mnoho turistických atrakcí, jako jsou Stolová hora nebo mys Dobré naděje, dendrologická zahrada, dvě mořská akvária, tulení kolonie na břehu oceánu atd. Ve městě je velké spousta výborných restaurací a kaváren, nákupních a zábavních center.

Ceník

Apartmá pro 4 osoby se snídaní

cena pronájmu               1380,- Kč/os/den
55 EUR/per day
                                   950 ZAR/per day 

(V ceně je zahrnut pronájem apartmánu, snídaně, transfer z/na letiště. Cena nezahrnuje letenky.)