POBYTY v JAR

  • FIJNBOSH farma
  • MARINA SANDS rekreační domky
  • LOSKOP farma

1. Farma FIJNBOSCH
Farma leží 70 km od letiště Port Elizabeth, 7 km od centra městečka Jeffreys Bay, které je jednou z nejlepších surfařských destinací na světě. Modré moře a nekonečné písčité pláže ocení každý vodomilný nadšenec. Z dálnice směrem na Kapské město sjedete na Jeffreys Bay a po 500 metrech odbočíte u cedule FIJNBOSCH. Prašná cesta vás zavede až k bráně tohoto malého ráje. V pohádkové přírodě mezi horami jsou citlivě vklíněny stavby v africkém stylu, kde najdete luxusní stylové ubytování, příjemný bar pro večerní posezení a esteticky zařízené lázně. Farma nabízí možnosti procházek i treků po hornatém terénu, lov afrických okounů ve třech jezerech nebo pozorování impal, pakoňů, zeber, pštrosů, bushbucků a plachých antilop kudu.
Z farmy se můžete vypravit do rychle se rozšiřujícího sloního parku ADDO, který se rozprostírá od pouště Karoo až k pobřeží Indického oceánu. V tomto parku najdete největší koncentraci slonů, ale i ostatní zástupce Velké pětky.
Další možnosti výletů- Park Tsitsikamma s nejhlubším Bungee jumpingovým skokem na světě, deštným pralesem a exotickým ústím řeky Storms river. V rezervaci Sea View si vy i vaše děti můžete pohladit malá lvíčata.
Ve spojení blízkosti městečka Jeffreys Bay s jeho malebnými restauracemi, obchodními centry a plážemi je toto místo ideální kombinací pro klidnou dovolenou a výchozí destinací pro výlety za africkou faunou.

Pobyt se snídaní…………………………1625,-Kč osoba/den
Pobyt s polopenzí (bez nápojů)…........ 1925,-Kč osoba/den
Pobyt s plnou penzí (bez nápojů)….....2225,-Kč osoba/den

(V ceně je zahrnut jednodenní pobyt se stravou dle kategorie, transfer z/na letiště, služby průvodce, safari na farmě. Cena nezahrnuje letenky.)


2. MARINA SANDS rekreační domky
70 km od letiště v Port Elizabeth leží na břehu Indického oceánu městečko Jeffreys Bay.
Na kraji městečka Jeffreys Bay pár kroků od pláží Indického oceánu na Vás čekají 4 rekreační domky. Každý domek s výhledem na moře nabízí čtyři dvoulůžkové ložnice, dvě velké koupelny, kuchyň, obývací pokoj a terasu s grilem. Koupat se můžete v moři, v bazénu nebo v kanálech s mořskou vodou, které mají více než 3 km. 100 m od domků jsou dvě restaurace s nabídkou mořských i jiných specialit. 
Z domků se snadno dostanete do centra Jeffreys Bay. Nabídka možnosti výletů po okolí je shodná s výlety z farmy Fijnbosch.

Cena: Celý domek pro 8 lidí …………. 4000,-Kč /den

(V ceně je zahrnut pronájem celého domu, snídaně, transfer z/na letiště. Cena nezahrnuje letenky.)


3. Farma LOSKOP
Loskop se nachází cca 70 km od letiště Kimberley. Rozloha farmy je necelých 2000 ha. Pokud chcete trávit dovolenou bez lidí a v pravé africké přírodě mezi zvířaty, je Loskop to pravé místo pro vás a vaše děti. Budova s velkou společenskou místností, se sedmi dvou až čtyřlůžkovými pokoji, bazénem, venkovním posezením s ohništěm a grilem, ale také s kuchařkou Antoinettou, která v kuchyni předvádí více než kouzla je tím pravým místem, kde zapomenete na civilizaci. Po farmě, kde se nemusíte bát nebezpečných šelem ani malarických komárů, můžete chodit pěšky, jezdit na otevřených terénních autech i na koni. Na farmě lze potkat přes 20 druhů antilop, pakoňů a zeber v celkovém množství cca 500 kusů.
V okolí město Kimberley, velká diamantová díra Big Hole. Farma přímo sousedí s novou rezervací Mokala, kde se podařilo znovu vyšlechtit vyhynulou kvaggu (poddruh zebry vyhubený v 19. století. Od příbuzných zeber se liší zbarvením - typické pruhy má jen na hlavě a krku, nohy jsou téměř bílé a trup je pokryt hnědou srstí).

Pobyt se snídaní ………………………...…1450 Kč osoba/den
Pobyt s plnou penzí (s nealko nápoji)…..2100 Kč osoba/den

(V ceně je zahrnut jednodenní pobyt se stravou dle kategorie, transfer z/na letiště, služby průvodce, safari na farmě. Cena nezahrnuje letenky.)