POZNÁVACÍ OKRUHY JIHOAFRICKOU REPUBLIKOU

Okruhy jsou sestaveny tak, aby naši klienti poznali co nejvíce z Jižní Afriky. Pokud Vám naše okruhy nevyhovují ať už po stránce obsahové, nebo časové a rádi byste přidali něco navíc, prosím neváhejte nás kontaktovat a my uděláme vše, abychom Vám splnili Vaše sny.

GARDEN ROUTE  13 dní (11 dní JAR, 2 dny cesta) Počet účastníků: 6-8

1.den - Odlet z Prahy (nebo jiného letiště)
2.den - Přílet do Kapského města
Ubytování v hotelu Dale Court v části Green Point. V případě pěkného počasí výlet na Stolovou horu, Večerní návštěva Victoria and Alfred Waterfront , Kapské město v noci…
3.den - Celodenní výlet na Mys Dobré naděje, cestou v Hout Bay výlet lodí na ostrov lachtanů, návštěva nejstarší vinné farmy s ochutnávkou vína., koupání s tučňáky v největší kolonii, pláž Camps Bay, přírodní rezervace Mysu dobré naděje a pštrosí farmy.  Mořské akvárium, trhy s africkými dárkovými předměty, historická místa Kapského města. Vše dle času a nálady účastníků.
4.den -přesun Zahradní cestou z Kapského města do přístavu Knysna, kde přespíme.  V přístavu Knysna doporučujeme ochutnat místní vyhlášené ústřice. Po cestě návštěva záchranné stanice pro slony a krmení slůňat. Továrna Ferox na výrobu produktů z Aloe.
5.den - Ubytování se snídaní v rekreačních domcích Marina Sands v Jeffreys Bay přímo u moře-volno, relaxace
6.den - Rajská pláž, duny a příroda v okolí Jeffreys Bay, návštěva farmy SEA VIEW s chovem bílých lvů.
7.den - Přesun na farmu Fijnbosch, prohlídka farmy a safari po farmě. Ubytování se snídaní.
8.den - Sloní park ADDO + návštěva Port Elizabeth
9.den - Ústřicová pláž, pro zájemce rybaření na moři. Pro ostatní (i pro „nejezdce“) možnost výletu na koních v dunách a po plážích-nezapomenutelné!
10.den - Park Tsitsikamma- návštěva deštného pralesa + BIG TREE, výlet na visutý most nad ústím řeky Storms River, rychlou lodí do ústí řeky a jeskyně s netopýry. Nejhlubší Bungee jumping světa-216 m!!!
11.den - Návštěva soukromé rezervace v Jeffreys Bay nebo ptačího parku. Pro zájemce návštěva severní části parku ADDO.
12.den - Dopoledne relax na farmě nebo na pláži v Jeffreys Bay, odpoledne odlet z Port Elizabeth domů.
13.den - Přílet do ČR

Cena za osobu 35.750,-Kč

Cena zahrnuje: přepravu mikrobusem, transfer z/na letiště, služby průvodce po celou dobu zájezdu, ubytování se snídaní,
Cena nezahrnuje: vstupy, zpáteční letenku ČR-JAR, vnitrostátní letenku PLZ-JNB


NAPŘÍČ JIŽNÍ AFRIKOU 16 dní (14 dní JAR, 2 dny cesta)-dva delší přesuny   Počet účastníků: 6-8

1.den- Odlet z Prahy (nebo jiného letiště)
2.den-přílet do Johanesburgu, přesun do Sun City
Po příletu přejezd cca 2 hodiny do hotelu Kedar Country, kde budeme spát mezi zvířaty. Cestou se stavíme na obrovském tržišti a na oběd u přehrady Hartbeespoort Dam. Odpoledne návštěva Sun City, paláce Lost City. Uvítací večeře.
3.den- Celý den návštěva rezervace Pilanisberg, v pozdním odpoledni návštěva krokodýlí farmy s krmením krokodýlů. Pro zájemce ochutnávka krokodýlího masa.
4.den-Dopoledne návštěva údolí vln, odpoledne přesun na farmu ke Kimberley.
5.den- Safari po farmě terénními auty, relaxace u bazénu. Pro zájemce možnost nočního safari či lovu.   
6.den - výlet – Kimberley Velká diamantová díra. Skanzen velké diamantové díry, návštěva černošského ghetta. Možnost návštěvy Lilidale Lodge a rybaření. Denní a v případě zájmu noční safari.  Pro zájemce možnost safari na koních, nebo pěšky s černošským průvodcem.
7.den- Rezervace MOKALA  . Polodenní výlet do rezervace. Odlet z Kimberley
8.den – dopolední přelet do Kapského města. Ubytování v hotelu Dale Court v části Green Point. V případě pěkného počasí výlet na Stolovou horu, večerní návštěva Victoria and Alfred Waterfront , Kapské město v noci.
9.den- Celodenní výlet na Mys Dobré naděje, cestou v Hout Bay výlet lodí na ostrov lachtanů, návštěva nejstarší vinné farmy s ochutnávkou vína., koupání s tučňáky v největší kolonii, pláž Camps Bay, přírodní rezervace Mysu dobré naděje a pštrosí farmy.  Mořské akvárium, trhy s africkými dárkovými předměty, historická místa Kapského města. Vše dle času a nálady účastníků.
10.den- přesun Zahradní cestou z Kapského města do přístavu Knysna, kde přespíme, po cestě návštěva továrny Ferox na výrobu produktů z Aloe. V přístavu Kysna doporučujeme ochutnat místní vyhlášené ústřice. Ráno cesta do Jeffreys Bay. Po cestě návštěva záchranné stanice pro slony a krmení slůňat a Parku Tsitsikamma- návštěva deštného pralesa + BIG TREE, výlet na visutý most nad ústím řeky Storms River, rychlou lodí do ústí řeky a jeskyně s netopýry. Nejhlubší Bungee jumping světa-216 m.
11.den- Ubytování se snídaní v rekreačních domcích Marina Sands v Jeffreys Bay přímo u moře-volno, relaxace
12.den- návštěva farmy SEA VIEW s chovem bílých lvů a sloního parku ADDO
13.den-  Přesun na farmu Fijnbosch, prohlídka farmy a safari po farmě. Ubytování se snídaní.
14.den - Ústřicová pláž, pro zájemce rybaření na moři. Pro ostatní (i pro „nejezdce“) možnost výletu na koních v dunách a po plážích-nezapomenutelné!
15.den- Dopoledne relax na farmě nebo na pláži v Jeffreys Bay, odpoledne odlet z Port Elizabeth  domů.
16.den- Přílet do ČR

Cena za osobu: 57.000,- Kč

Cena zahrnuje: přepravu mikrobusem, transfer z/na letiště, služby průvodce po celou dobu zájezdu, ubytování se snídaní.
Cena nezahrnuje:zpáteční letenku ČR-JAR, letenky KIM-CPT a PLZ-JNB, vstupy

VELKÝ OKRUH PO JAR  16 dní (14 dní JAR, 2 dny cesta) Počet účastníků: 6-8
1.den - Odlet z Prahy (nebo jiného letiště)
2.den - Přílet do Johannesburgu a přesun do komplexu u Hoedspruitu. Cesta cca 4 hodiny s pauzou na oběd.  Odpoledne a večer krátký výlet s relaxem po cestě.
3.den - Den věnujeme krásám Blyde river canyonu. Dle zájmu účastníků budeme volit aktivity.
4.den - Celý den návštěva Krugerova národního parku, jedné z největších rezervací na Africkém kontinentu.  Ubytování může být odpovídající pobytu v národním parku.
5.den - další den v parku – jsme tu kvůli zvířátkům a tady jich bude spousta
6.den - odpolední přesun zpět do Johannesburgu a přelet do Kimberley. Mikrobusem přejezd na farmu ke Kimberley.
7.den - výlet - Velká diamantová díra, návštěva černošského ghetta, safari na farmě (popř. noční vyjížďky). Pro zájemce safari na koních nebo pěšky s černošským průvodcem.
8.den - Výlet na Orange river, lze si vyzkoušet rafting nebo rybaření, případně oboje.
9.den - MOKALA-rezervace, která sousedí s naší farmou a jediná na Světě vyšlechtila vyhynulé zvíře Kvaggu (poddruh zebry vyhubený v 19. století. Od příbuzných zeber se liší zbarvením - typické pruhy má jen na hlavě a krku, nohy jsou téměř bílé a trupu je pokryt hnědou srstí)
10.den - Přesun na jih k moři do našich rekreačních domků Marina Sands. Cestou se stavíme v centru pouště Karoo – ve městě Graaf Reinet se známou katedrálou. V záchranné stanici si pohrajeme s lvíčaty a dospělými gepardy.
11.den - Rajská pláž, duny a příroda v okolí Jeffreys Bay, návštěva farmy SEA VIEW s chovem bílých lvů a možností pohladit si lvíčata.
12.den - Sloní park ADDO + návštěva Port Elizabeth
13.den - Ústřicová pláž, pro zájemce rybaření na moři. Pro ostatní (i pro „nejezdce“) možnost výletu na koních v dunách a po plážích-nezapomenutelné!
14.den - Park Tsitsikamma- návštěva deštného pralesa +  BIG TREE, výlet na visutý most nad ústím řeky Storms River, rychlou lodí do ústí řeky a jeskyně s netopýry. Nejhlubší Bungee jumping světa-216 m!!!
15.den - Port Elizabeth – nákupy  a návštěva města, odpoledne odlet.
16.den - Přílet do ČR

Cena za osobu 64.000,-Kč

Cena zahrnuje: přepravu mikrobusem, transfer z/na letiště, služby průvodce po celou dobu zájezdu, ubytování se snídaní,
Cena nezahrnuje: vstupy, zpáteční letenku ČR-JAR, vnitrostátní letenku PLZ-JNB