POBYTOVÉ ZÁJEZDY S HVĚZDICOVÝMI VÝJEZDY ZA DOBRODRUŽSTVÍM

Kombinace pobytů v jednotlivých ubytovacích kapacitách společnosti ADDO Tours s možností výjezdů do lokalit dle vašich požadavků. Velkou výhodou je ubytování na jednom místě bez zbytečných přejezdů a stěhování. Vhodné zejména pro ty, co chtějí poznat JAR, ale nechtějí přijít o možnost relaxace a nicnedělání.

K zájezdům vždy připočítejte cenu letenek, které vám rádi pomůžeme zajistit. Cena letenky se pohybuje od 15 tisíc korun.

A. POHODA  10 dní (2 dny  cesta, 8 dní pobyt)     Minimální počet účastníků: 4

Tento produkt doporučujeme především rodinám s dětmi a všem, kteří chtějí prožít v zimním období klidnou dovolenou u moře v kombinaci s návštěvou národních parků.
Z celkem 8 dní budete 4 dny v domcích u moře v Jeffreys Bay a 4 dny na luxusní farmě Fijnbosch
Přílet do cílového letiště PORT ELIZABETH přes Johannesburg . Na letišti Vás vyzvedne zástupce CK a přepraví do Jeffreys Bay.
S naším zástupcem se domluvíte na možnostech výletů např. do sloního parku ADDO, parku Tsitsikamma, do lvího parku Sea View  atd. V domcích na pobřeží si užijete moře a mořských radovánek jakými jsou například surfing, jízda na písečných dunách nebo jízda na koních. V Marina Sands  i na farmě Fijnbosch je pro vás připraveno ubytování se snídaní.

Cena za osobu:
Jen pobyt 8 dní ….……………....…16.500,-  Kč (cena za pobyt se snídaní, služby průvodce, transfer z/na letiště, safari na farmě)
Pobyt + výlety   ………..…………...22.000,-Kč (cena obsahuje pobyt se snídaní, výlet do sloního parku ADDO, parku Tsitsikamma a Sea View, přepravu minibusem, služby průvodce, safari na farmě)
Plná penze na farmě Fijnbosch….. 600,-Kč/den


B. KOUZLO AFRICKÉ PŘÍRODY  10 dní (2 dny cesta, 8 dní pobyt)     Minimální počet účastníků: 4

8 dní pobytu na africké safari farmě LOSKOP, při kterém zapomenete na ruch města. Každé ráno budete vstávat s okolní přírodou a od bazénu budete pozorovat stáda antilop, pakoňů nebo zeber. Tento pobyt vám nabízíme s plnou penzí.
V ceně pobytu na farmě získáte navíc safari po obou částech farmy na otevřených terénních autech nebo na koni (2x  cca 3 hodiny), polodenní výlet do rezervace Mokala a celodenní výlet do Kimberley s návštěvou velké diamantové díry a diamantového historického městečka. Tato farma je ideální pro milovníky přírody, fotografy, lovce a jezdce na koních.

Cena za osobu:
Pobyt s plnou penzí, 8 dní ……….15.900,- Kč (cena zahrnuje ubytování s plnou penzí a s nealkoholickými nápoji, 2x3hodiny projížďka po farmě v autech nebo na koni, transfer z/na letiště, služby průvodce)

Pobyt + výlety a safari, 8 dní …… 21.400,- Kč (cena zahrnuje ubytování s plnou penzí a s nealkoholickými nápoji, 2x3hodiny projížďka po farmě v autech nebo na koni, transfer z/na letiště, služby průvodce, polodenní výlet do parku Mokala a celodenní výlet do Kimberley, přeprava minibusem na výlety, obědy na výletech)

C. LUXUS V PŘÍRODĚ – LÁZNĚ A PARKY  10dní (2dny cesta, 8dní pobyt)       Minimální počet účastníků: 4

8 dní pobytu na čtyřhvězdičkové farmě Fijnbosch . Dovolená mezi zvířaty na dohled Indickému oceánu. Farma nabízí mimo jiné i vlastní parní lázně, saunu, vířivku a bazény.
Přílet do cílového letiště v PORT ELIZABETH přes Johannesburg. Na letišti Vás vyzvedne zástupce naší CK a přepraví Vás na Fijnbosch. Na farmě si užijete vycházek a vyjížděk po okolí, pozorování zvířat nebo relaxace v lázních. S naším zástupcem si lze domluvit výlety do přilehlých parků podle vašich přání např. do sloního parku ADDO, parku Tsitsikamma, do lvího parku Sea View atd. Pro jezdce na koních nabízíme nezapomenutelné vyjížďky přírodou a v dunách na nekonečných plážích.

8 denní pobyt s plnou penzí …………………… 17.800,- Kč (cena zahrnuje ubytování na farmě s plnou penzí a s nealkoholickými nápoji, vyjížďky po farmě, služby průvodce, transfer z/na letiště)

8 denní pobyt s plnou penzí + výlety a safari…. 24.800,- Kč (cena zahrnuje ubytování na farmě s plnou penzí a s nealkoholickými nápoji, vyjížďky po farmě, služby průvodce, transfer z/na letiště, výlety do sloního parku ADDO, parku Tsitsikamma a Sea View, přepravu minibusem na výlety)