GOLF aneb Hole-in-one

Pro sezónu 2013/2014 jsme pro vás připravili rozšířenou nabídku golfových zájezdů spojených s poznáváním Jihoafrické republiky!             Po kliknutí myší na úvodní stránku se vám zobrazí celý dokument. Články jsou ve formátu PDF a pro jejich prohlížení je nutný Adobe Acrobat Reader.

8nocí v Kapském Městě a Sun City Golf a poznání   8 nocí Mandela Rhodes a luxus Sun City golf   Kapské Město a Durban Golfová dovolená   

Divoké Pobřeží a Kwazulu Natal Golf   Kapské Město a Krugerův Park   Kapské město a vinice Spier golf

Kapské Město, Sun City a Imbali safari  Západní Kapsko golf   K.Město a Garden Route 

Golf zavedli v Jihoafrické republice britští a především pak skotští kolonizátoři na počátku 19. století. Od té doby dala Jižní Afrika světu nejenom několik špičkových hráčů golfu, jakými jsou například Gary Player nebo Ernie Els, ale především nejkrásnější a nejlepší hřiště.  V 80. letech 20. století vypukl celosvětový golfový boom a Jihoafrická republika se pustila do rozsáhlého projektu modernizace a zakládání nových golfových hřišť (Paarl Valley Golf Estate and Spa nebo Fancourt Golf Club Estate). Každý rok v prosinci se pozornost celé golfové veřejnosti upírá k turnaji Nedbank Golf Challenge, který se odehrává v Sun City. 12 účastníků zde bojuje o nejvyšší finanční výhru na světě-2miliony dolarů. Dalším lákadlem je South Africa Golf Tour a ve druhé polovině ledna dvě velké lokální akce South African Open a Alfred Dunhill PGA. Zvlněný terén a mírné podnebí dělají z Jihoafrických hřišť ideální místo pro golfovou dovolenou vás i vašich obchodních partnerů.

Golfové zájezdy sestavíme dle vašich přání, nebo je možné přidat golf do některého ze základních balíčků.

GolfGolfGolf

 

10 DNÍ PLNÝCH GOLFU 

1.den

Odlet z Prahy do Kapského města

2.den

Příjezd    Na letišti se setkáte s naším zástupcem, který vás vyzvedne a doveze do hotelu
Přeprava   Letiště -  Protea Hotel President

3 NOCI UBYTOVÁNÍ
    Protea Hotel President ubytování se snídaní

3.den    (Hráč) Přejezd z hotelu na hřiště Royal Cape - 1 golfová hra
               Royal Cape Golf Club 18ti jamkové hřiště
                http://www.royalcapegolf.co.za/the-course
               zapůjčení vozíku 240ZAR

VÝLET     (Doprovod) Půldenní výlet do rezervace Mys Dobré Naděje

Odpoledne       Volný program

4.den       (Hráč) Přejezd z hotelu na hřiště Clovelly -1 hra Clovelly Country Club 18ti jamkové hřiště
                  http://clovelly.co.za/golf/hole-by-hole/
                  zapůjčení vozíku 250ZAR

VÝLET     (Doprovod) Půldenní výlet na Stolovou horu

Odpoledne       Volný program

5.den      (Hráč) Přejezd z hotelu na hřiště Atlantic Beach- 1 hra 18 jamek
                 http://www.atlanticbeachgolfclub.co.za/playing-golf/course-hole-by-hole/
                 zapůjčení vozíku 265ZAR

VÝLET       (Doprovod) Půl dne na vinicích

Odpoledne     Volný program –doporučujeme degustaci vín na Kapských vinicích-fakultativně


6.den     (Hráč) Přejezd z hotelu na hřiště Milnerton-1 hra 18 jamek
                 http://www.milnertongolf.co.za/
                 zapůjčení vozíku 150ZAR

Přeprava     Odpolední přesun z hotelu Protea Hotel President v Kapském Městě do Protea Hotel Knysna Quays v Knysně. Cca 500km.

1 NOC UBYTOVÁNÍ   Protea Hotel Knysna Quays ubytování se snídaní


          7.den     (Hráč) Přejezd z hotelu na hřiště Pezula- 1 hra 18 jamek, Pezula Golf Course, 18 jamek v ceně vozík, snack a nealko.nápoj
                         http://www.pezulagolf.com/Club---Course/The-Course.aspx

 

DOPROVOD    Volný program, doporučujeme ochutnat místní ústřice

Přejezd z Knysny do Jeffreys Bay, na farmu Fijnbosch. Cca 200km.

2 NOCI UBYTOVÁNÍ      Farma FIJNBOSCH s polopenzí

8.den     (Hráč) St Francis Bay Golf Club18 jamek
                http://www.stfrancisgolf.co.za/

                zapůjčení vozíku 150ZAR

Odpoledne/DOPROVOD      Volný program-safari na farmě, sauna, rybaření, vířivka

9.den    (Hráč) St Francis Links Golf  18jamek, 1hra

               http://www.stfrancislinks.com/links-golf/course-layout.html
               zapůjčení vozíku 240ZAR


Odpoledne     Transport na letiště v PORT ELIZABETH a odlet do ČR

10.den     Návrat do ČR

 

V ceně je vždy zahrnuto 7 her pro hráče golfu a 3 výlety pro doprovod. Ubytování v hotelu Protea Hotel President, Protea Knysna Quays a na farmě Fijnbosch, vždy se snídaní, na farmě pak s polopenzí. Doprava a transfery na golfová hřiště a výlety.

 

Cena pro hráče GOLFU  72.300,-
Cena pro doprovod         47.800,-

 

V ceně nejsou zahrnuty letenky, fakultativní výlety, spropitné a položky osobní povahy.

 

Fakultativně nabízíme výlety do ADDO sloního parku, Seaview parku, Paviáních hor, dále pak vyjížďky na koních, safari, lovecké dny, degustace vína na Kapských vinicích, výlet lodí na žraloky bílé, kolonie tučňáků v Boulders atd. Pro cenovou nabídku nebo individuální požadavky nás prosím neváhejte kontaktovat.

 

PROTEA HOTEL PRESIDENT-KAPSKÉ MĚSTO
Tento hotel má venkovní bazén a nabízí bezplatné snídaně, které se skládají z čerstvých džusů a kontinetální nabídky.  Nachází se 2 km od pláže Clifton Beach a může se pochlubit barem s terasou a panoramatickým výhledem na hory.
Protea Hotel President má prostorné pokoje s celoplošnými okny, z nichž některé mají výhled na moře nebo hory. Všechny jsou vybavené psacím stolem, čalouněnou pohovkou v obývacím prostoru a satelitní TV.
Restaurace Island se vyznačuje neformálním prostředím s příjemným osvětlením a ratanovými židlemi. Podávají se zde mezinárodní i místní speciality spolu s lokálními víny a likéry, jako je například Amarula.
Na mezinárodní letiště v Kapském Městě dojedete od hotelu za 30 minut. Hotel je situován 6 km od plážových atrakcí a kaváren v oblasti Victoria & Alfred Waterfront.

 

PROTEA HOTEL KNYSNA QUAYS-KNYSNA
Poloha: čtyřhvězdičkový hotel leží na jedné z nejkrásnějších oblastí v jižní Africe, na pláži poblíž oblíbeného městečka Knysna. Mezinárodní letiště George Airport je vzdáleno 70 km od hotelu. Areál je umístěn v srdci Garden Route a nabízí návštěvníkům kvalitní ubytování.
Vybavení: v hotelu je venkovní vyhřívaný bazén, wellnes terapie, masáže. Hosté si mohou zahrát tenis, bowling, golf na hřišti Garden Route. V hotelu je vybudované zázemí pro konference, připojení k internetu je zde zdarma. Milovníci adrenalinu mohou vyzkoušet bungee jumping, paragliding, jízdu na čtyřkolce nebo potápění. K vyjížďkám na lodi láká laguna Knysna Quays.
Knysna je rájem pro milovníky golfu. Ke své hře mohou využít hned několik nádherných hřišť, která jsou v tomto ráji vybudována. Pezula Golf Course je hřištěm na celosvětové úrovni, tak jako hřiště Simola, skvělý golf si zahrajete také na hřišti Garden Route.
Popis: hotel je součástí sítě Protea Hotel Group, které jsou rozmístěny na nábřeží Knysna Quays Lagoon. Z jedné strany se díváte na Indický oceán, z druhé strany máte výhled na historickou vlakovou stanici. Ve městě Knysna probíhá mnoho festivalů a soutěží, například Pink Loerie Mardi Gras, Knysna Hill Climb, Cannondale 300 Mountain Bike Race a Knysna Oyester Festival. Knysna je skvělým místem pro výlety a výpravy do pralesů. Nedaleko je nádherná přírodní rezervace Featherbed Nature Reserve, ale také Millwood Gold Fields, park se slony Knysna Elephant Park, mořské safari Ocean Safaris a park s opicemi zvaný Monkeyland, vedle něhož se nachází ptačí ráj - Birds of Eden.

 

FARMA FIJNBOSCH
Farma a lázně Fijnbosch se nachází 7 km od Jeffreys Bay a 70 km od Port Elizabeth. 590 ha přiléhajících pozemků a výhled na Indický oceán dělá z farmy místo jako stvořené pro odpočinek i zábavu. Na farmě se volně prohání divoká zvířata jako např. pakůň-wildebeest, lesoň pestrý-bushbuck, zebra, nyala nížinná, pštrosi, impaly nebo plaché antilopy kudu.
 
Romantická Farma Fijnbosch byla ohodnocena 4 **** od Jihoafrické federace hotelů a ubytovacích zařízení. Vybrat si můžete z následující nabídky apartmánů: Hunters cabin, Sunset, Breaking Dawn, Honey Moon, Twilight, New Moon nebo Eclipse. Pokoje se nacházejí v budovách s doškovými střechami a jsou vybaveny v tradičním stylu jižní Afriky. Některé apartmány jsou vybaveny vlastní kuchyní, ideální místo pro rodinnou dovolenou. Pokoje jsou dvojlůžkové. Každý apartmán má vlastní sociální zařízení s koupelnou.  TV se satelitním příjmem a trezorem patří ke standardnímu vybavení. Ubytovací kapacita farmy je 24 lůžek, což zaručuje každému z našich hostů nerušené pozorování zvěře a zároveň nám umožňuje zabezpečit vysokou kvalitu poskytovaných služeb.
Po vzrušujícím dni si dopřejte relaxaci a péči v našich lázních, kde je vám k dispozici sauna, turecká parní lázeň nebo hydroterapeutický bazén.
Farma nabízí širokou škálu dalšího vyžití jako například 3 turistické cesty pro pozorování divokých zvířat, 2 jezera s možností chytání okouna pstruhového (blackbass), jacuzzi, 2 bazény, 2 bary, místo pro grilování a další.