JAR A CESTOVATELSKÉ BALÍČKY

Vážení zákazníci, jelikož je Afrika zemí neomezených možností a my si přejeme splnit vám vaše sny, připravili jsme pro vás několik variant standardních pobytů pro pohodovou dovolenou, pobytové zájezdy

Mapa

s možností hvězdicových výjezdů do přilehlého okolí a samozřejmě i okruhy po Jihoafrické republice sestavené tak, abyste si tuto krásnou zemi užili, jak nejlépe to jde.

Na požádání vám obsah balíčků libovolně upravíme a přizpůsobíme vašim požadavkům a vy si tak exotický africký kontinent užijete podle svých představ. Rozhodně se nebojte přijít do naší CK s požadavkem na zcela odlišný individuální program. Rádi upravíme program podle vašich přání.

Každému, kdo si u naší CK zakoupí pobyt v některé z uvedených destinací, zajistíme zapůjčení auta za nejlepších podmínek a zdarma připravíme itinerář s doporučením kam se vypravit na výlety. Pokud chcete prožít několik dní zcela bez starostí, můžete na výlet vyrazit s našimi průvodci.

K zájezdům a pobytovým balíčkům vždy připočítejte cenu letenky, kterou Vám rádi pomůžeme zajistit. Cena letenky se pohybuje od         15 tisíc korun.

VSTUPY (ceny jsou pouze orientační, mohou se měnit v průběhu roku):
Vstupy

Lanovka na Stolovou Horu v Kapském Městě…………185 ZAR
Loď na Duiker Island-lachtaní kolonie………………….45 ZAR, dítě 18 ZAR
Park Tsitsikamma…………………………………………108 ZAR, dítě 75 ZAR
Mokala………………………………………………………88 ZAR, dítě 44 ZAR
Sea View lví park…………………………………………..55 ZAR, dítě 25 ZAR
ADDO sloní park…………………………………………150 ZAR, dítě 75 ZAR
Kruger park……………………………………………….192 ZAR, dítě 96 ZAR
Mountain zebra park……………………………………..108 ZAR, dítě 54 ZAR

 

Pobytové zájezdy do Jihoafrické republiky

Pobytové zájezdy pro každého, kdo si potřebuje odpočinout od věčného shonu, stresu nebo jen šedi všedních dní. Je jen na vás, zda se rozhodnete užít si dovolenou na mořské pláži, nebo v klidu na jedné z našich farem. Okuste ten nádherný pocit nicnedělání, okuste Jižní Afriku.

Více o pobytech >>

ZÁJEZDY v JAR S HVĚZDICOVÝMI VÝJEZDY ZA DOBRODRUŽSTVÍM

Kombinace pobytů v jednotlivých ubytovacích kapacitách společnosti ADDO Tours s možností výjezdů do lokalit dle vašich požadavků. Velkou výhodou je ubytování na jednom místě bez zbytečných přejezdů a stěhování. Vhodné zejména pro ty, co chtějí poznat JAR, ale nechtějí přijít o možnost relaxace a nicnedělání.

Více o pobytových zájezdech >>

POZNÁVACÍ OKRUHY JIHOAFRICKOU REPUBLIKOU

Okruhy jsou sestaveny tak, aby naši klienti poznali co nejvíce z Jižní Afriky. Pokud Vám naše okruhy nevyhovují ať už po stránce obsahové, nebo časové a rádi byste přidali něco navíc, prosím neváhejte nás kontaktovat a my uděláme vše, abychom Vám splnili Vaše sny.

Více o poznávacích okruzích >>

PRACOVNÍ CESTY A KONFERENČNÍ SERVIS

Cestovní kancelář ADDO TOURS si vám dovoluje nabídnout své profesionální služby v oblasti pořádání a organizace zahraničních obchodních setkání a jejich doprovodného programu.  Svěřte přípravu a organizaci vaší pracovní cesty, konference, symposia, semináře či workshopu do našich rukou a rozhodně nebudete zklamáni.

Více o pracovních cestách a konferenčním servisu >>

SVATBY V JAR

Milí snoubenci, hledáte netradiční místo pro svatbu v zahraničí? Nebo byste rádi oslavili výročí vaší svatby trochu jinak? Luxusní farma Fijnbosch nedaleko Jeffreys Bay je tím pravým místem pro pořádání svatby, která má právní platnost v ČR. Zajistíme pro vás kompletní servis na klíč a pomůžeme vyřídit potřebné formality. Obraťte se na nás a společně zjistíme, co od vysněné svatby očekáváte. Následně vám doporučíme vhodný termín a společně doladíme poslední detaily. Vyhněte se zbytečnému stresu a užijte si svůj den naplno.

Více o svatbách v JAR >>

GOLF aneb Hole-in-one

Golf zavedli v Jihoafrické republice britští kolonizátoři na počátku 19. století. Od té doby dala Jižní Afrika světu nejenom několik špičkových hráčů golfu, ale především nejkrásnější a nejlepší hřiště. Krásná okolní příroda a mírné podnebí dělají z Jihoafrických hřišť ideální místo pro golfovou dovolenou vás i vašich přátel.

Více o Golfu aneb Hole-in-one >>

VÍNO A VINAŘSTVÍ

Po Stolové hoře a Kapském městě jsou vinice nejnavštěvovanější atrakcí Západního Kapska. Kyselá půda okolí města Stellenbosch a silně vápnitá půda oblasti Robertson dá vyniknout pestré škále kvalitních bílých, červených, ale i růžových vín.  Vydejte se s námi ochutnávat vína a obdivovat některé z mnoha typických jihoafrických vinařských usedlostí.

Více o vínu a vinařství >>