O Addo Tours

Historie našich aktivit se datuje zpět do roku 1997, kdy jsme začali pravidelně navštěvovat Jižní Afriku. Následně jsme zakoupili podíl na farmě Loskop v typicky polopouštní oblasti u Kimberley. To už s námi vyráželi naši známí, kamarádi a přátelé, čímž přispěli ke vzniku cestovní kanceláře ADDO Tours a za to jim patří náš velký dík. V roce 2004 jsme započali se stavbou domků v jedné ze světově nejlepších surfařských destinací-Jeffreys Bay nedaleko Port Elizabeth. Prozatím poslední z naší rodiny nemovitostí připravených pro vaší nezapomenutelnou dovolenou je farma Fijnbosch, která svým luxusem a lázněmi uspokojí i nejnáročnější zákazníky.  Dnes se specializujeme na letecké zájezdy všech typů do Jihoafrické republiky (JAR) s kompletním servisem a zázemím. Máme vlastní bohaté zkušenosti a znalosti místního prostředí, které využíváme ve prospěch našich klientů. Pomáháme vám tak prožít nezapomenutelné chvíle v této jedinečné africké zemi.

Kdo jsme a proč právě nás byste si měli vybrat?

V dnešní době existuje nepřeberná nabídka cestovních kanceláří, které se specializují na pobytové a poznávací zájezdy ve všech světových destinacích. Můžete jet okolo světa, můžete vystoupat na nejvyšší hory, sjet divoké řeky a vašim snům se meze nekladou (snad až na ty finanční). Tak proč právě my? Co vám nabízíme jiného, lepšího, zábavnějšího a také kvalitnějšího?

Nabízíme vám:

LOV“ ve všech jeho podobách.

Existuje mnoho druhů lovu a ne všechny jeho podoby jsou násilné…

 • LOV nevšedních zážitků - ulovte si své zážitky na safari, při pozorování velryb, na bungee jumpingu, nebo při potápění s bílými žraloky.
 • LOV beze zbraní neboli fotolov
 • LOV obchodní - uspořádejte nezapomenutelnou konferenci pro své obchodní partnery v JAR
 • LOV nejlepšího ročníku - pobyty pro vinaře a milovníky vína
 • RyboLOV-tuňák, plachetník, oliheň, barakuda
 • LOV celoživotní -svatby a svatební cesty
 • A v neposlední řadě také LOV divoké zvěře

Probuďte v sobě lovce a zažijte to, co jste vždy jen tiše záviděli televizním hrdinům, nebo svým známým. Dovolte si snít a nás nechte, abychom Vám vaše sny splnili. Nic není nemožné, stačí se zeptat a my uděláme vše, aby váš „LOV“ přinesl vysněný úlovek. Cestovní kancelář Addo Tours Vám garantuje kompletní servis a profesionální přístup na každém vašem kroku. Současní klienti si pochvalují zejména vysokou kvalitu služeb, spolehlivost, zodpovědnost a osobní přístup.

„Nepotřebujeme reklamu, stačí když řeknete svým známým, že s ADDO TOURS jste ztratili srdce v Africe.“

Proč právě my?

ČÍM JSME VÝJIMEČNÍ:

 • Nabízíme ubytování na vlastních farmách a v rekreačních domech
 • Známe Afriku lépe než ostatní
 • Plníme své sliby
 • Prioritou je komfort a bezpečí, flexibilita a možnost výběru
 • Vážíme si vašeho času a vašich peněz
 • Všechny naše zájezdy jsou navrženy pro malé skupiny se zaručenou individuální péčí našeho průvodce.

Nabízíme ubytování na vlastních farmách a v rekreačních domech, během poznávacích zájezdů ubytování ve vyzkoušených hotelích a lodžích. Zodpovídáme tak za váš komfort a kvalitu ubytování. Žádné klamavé fotografie! Žádná nepříjemná překvapení!

Známe Afriku lépe než ostatní. Afrika se stala naším druhým domovem již v roce 1997.

Plníme své sliby. Slíbili jsme vám divoká zvířata a především pak slony? Nezapomenutelné okamžiky na farmě, cválání nekonečnými plážemi na koni a další? Pak uděláme vše, abychom své sliby splnili.

Komfort a bezpečí. S naším průvodcem (ale i bez něj) vám garantujeme, že o vás bude vždy skvěle postaráno a nebudete se muset bát o bezpečnost sebe a svých blízkých. Naše zájezdy pro malé skupiny zaručují komfort, který vám žádná jiná CK  přeprodávající zájezdy lokálních společností nemůže zaručit.

Flexibilita a možnost výběru. Počasí nám nepřeje a Stolová hora se skryla pod svým pověstným „ubrusem“? Nebo dnes nejste naladěni na procházku deštným pralesem? Žádný problém! Upravíme váš program dle aktuálních podmínek a vašich přání tak, abyste si Afriku skutečně užili.

Vážíme si vašeho času a vašich peněz, proto jsou veškeré naše zájezdy navrhnuty pro malé skupiny, kdy si užijete individuální péče našeho průvodce, a vaše přání se stanou skutečností.