Ubytování v Jižní Africe na dosah africké přírodě

Společnost ADDO Tours s. r. o. vám nabízí ubytování na svých farmách Loskop a Fijnbosch v Jižní Africe, ale také v našich rekreačních domcích Marina Sands. Tím vám garantujeme 100% komfort a kvalitu ubytování, které jste si u nás vybrali. Je jen na vás, zda upřednostníte divokou přírodu, pohodlí městského bydlení u moře nebo luxus farmy, odkud není daleko na pláž i na nákupy.

LoskopFarma Loskop ***

Tradiční africká lovecká farma situovaná do klidné lokality na 2000 ha pozemku. 80 km od města Kimberley. Pokud chcete trávit dovolenou bez lidí v pravé africké přírodě mezi zvířaty, je toto pravé  místo pro vás a vaše děti. Budova s velkou společenskou místností,  sedmi dvou až čtyřlůžkovými pokoji, bazénem, venkovním posezením s ohništěm a grilem a kuchařkou Antoinettou, která v kuchyni předvádí více než kouzla je tím pravým místem, kde zapomenete na civilizaci. Po farmě, kde se nemusíte bát nebezpečných šelem ani malarických komárů, můžete chodit pěšky, jezdit na otevřených terénních autech i na koni.

Více o Farmě Loskop >>

Marina SandsMarina Sands ***

70 km od letiště v Port Elizabeth leží v Jižní Africe na břehu Indického oceánu městečko Jeffreys Bay, kde na vás čekají 4 rekreační domky Marina Sands. Každý domek s výhledem na moře nabízí čtyři dvoulůžkové ložnice, dvě velké koupelny, kuchyň, obývací pokoj a terasu s grilem. Koupat se můžete v moři, v bazénu nebo v kanálech s mořskou vodou, které mají více než 3 km. 100 m od domků jsou dvě restaurace s nabídkou mořských i jiných specialit.

 

Více o Marina Sands >>

 

FijnboschFarma Fijnbosch ****

Farma a lázně Fijnbosch se nachází 2,5 km od Jeffreys Bay a 70 km od Port Elizabeth. 590 ha přiléhajících pozemků a výhled na Indický oceán dělá z farmy místo jako stvořené pro odpočinek i zábavu. Po vzrušujícím dni si dopřejte relaxaci a péči v našich lázních, kde je vám k dispozici sauna, turecká parní lázeň nebo hydroterapeutický bazén.

 

 

Více o Farmě Fijnbosch >>

Dovolená v Jižní Africe - vždy něco navíc

Součástí dovolené na každé z našich farem i v rekreačních domcích Marina je bohatá snídaně formou švédských stolů. Obědy a večeře lze dokoupit v místních restauracích, v naší CK nebo na farmách, kde budete ubytováni. Okolí farmy Fijnbosch, Loskop a Marina Sands nabízí celou řadu možností, jak strávit dovolenou. Od výletů na safari, přes návštěvy přírodních zajímavostí, až po lov divoké zvěře.