Aktivity

Plánujete dovolenou a těšíte se na ten známý pocit, kdy vám adrenalin rozbuší srdce? Představa dovolené na pláži s knihou ve vás vyvolává nepříjemné pocity? Je nuda slovo, které jste vymazali ze svého slovníku? Nebo jen chcete vyzkoušet, co dokážete? Odvažte se a užijte si některou z Jihoafrických adrenalinových specialit.

Záleží jen na vás, jak prožijete dovolenou v Jihoafrické republice.

My jsme pro vás připravili několik vzorových zájezdů s naplánovaným programem, který jsme prověřovali a dolaďovali na každé z našich prvotních cest. Díky spolupráci s našimi klienty se nám podařilo sestavit ideální itinerář tak, aby si naši zákazníci užili zábavu, vzrušení i odpočinek. Pro bližší informace navštivte sekci ZÁJEZDY.

Mimo standardních aktivit obsažených v našich balíčcích nabízíme širokou škálu sportovního vyžití. Naše CK vám umožní vyzkoušet si některou z následujících aktivit. Jelikož se však jedná o zprostředkování akcí nabízených a organizovaných třetí stranou, nepřebíráme tímto žádnou zodpovědnost za případné komplikace a úrazy účastníků vzniklé během adrenalinových zážitků.

SurfovaniSurfování v Jeffreys Bay

Doba trvání základního kurzu cca 2 hodiny. Kurz zahrnuje úvod do surfování, protažení, základy a bezpečnost surfování, nástup a výstup z moře, posouzení vln a jejich chytání a v neposlední řadě se naučíte, jak stát na prkně. Můžete si vybrat z mnoha typů kurzů, od základního pro úplné začátečníky, až po několikadenní.

 

 

Sand BoardingSandboarding

Vždy jste toužili cítit ,,prkno" pod nohama, ale nejste pravý typ pro snowboarding, surfing nebo skateboarding? Vyzkoušejte jízdu na písečných dunách v Jeffreys Bay. Vše potřebné vám zapůjčí a je jen na vás jak si tuhle zkušenost vychutnáte.

Bungee Jumping

Jen si to představte. Stojíte na mostě kdesi v Africe a pod vámi je 216 metrů prázdnoty. Kotníky svírá silný popruh, tep vám tluče do spánků. Stačí jeden krok a……………………právě jste vyzkoušeli jak chutná světově nejvyšší bungee jumping!

bungee jumpingV korunách stromů

Viděli jste film Šaman, kde Sean Connery jezdí na závěsných sedačkách v korunách stromů? Záviděli jste mu ten pocit volnosti? I vy ho můžete zažít. 30 metrů nad zemí projíždíte korunami stromů. Dozvíte se o okolní přírodě a vychutnáte si pohled z jiné perspektivy. V korunách stromů parku Tsitsikamma.

Rybolov

Jižní Afrika vám nabízí nepřeberné množství rybolovu- od mořského přes sladkovodní. Nechte se zlákat a ulovte si tu svou „zlatou“ rybku. Nezapomenutelný rybolov v řekách, jezerech, mořských kanálech a samozřejmě mořský rybolov do 10 km od břehu. Kdo se nebojí, může zkusit lov tuňáků nebo mečounů ve vzdálenosti cca 100 km od břehu.

lovecke safari

Lovecké safari

Od  antilop až po Velkou pětku.  Na základě vaší poptávky zajistíme lovecké aktivity požadovaného rozsahu.  Majitelé naší cestovní kanceláře vás doprovodí společně s jihoafrickými profilovci na vašem lovu. Zajistíme zbraně, střelivo, skinnery, preparaci trofejí. Vyřídíme CITES a trofeje za vámi dopravíme až do ČR.

Rafting

Divoká voda, nafukovací člun a parta sehraných lidí.  Zábava pro celou rodinu.

Žralok bílýrybolov

Majestátní a všemi obávaný žralok bílý, Carcharodon carcharias. Je jen na vás, zda se rozhodnete pozorovat tohoto dokonalého dravce moří z bezpečí lodi, nebo zda dáte přednost adrenalinovému potápění v kleci. Žádné předchozí zkušenosti nejsou nutné, nemusíte vlastnit potápěčskou licenci. Pro potápění v akváriu v Kapském městě se vyžaduje základní potápěčský průkaz.

 

Velryby

4x4

Poznejte tyto nádherné savce z bezprostřední blízkosti. Fotoaparát s sebou!

Tubing

Jízda na nafukovacích člunech divokou vodou. Budete plavat, skákat ze skal, chodit a především pak jezdit na speciálních člunech. Neskutečný zážitek pro každého. Pět hodin čisté zábavy v parku Tsitsikamma.

4x4

Jízda na čtyřkolkách. Co víc dodat? Super zábava pro každého bez velkých nároků na kondici.